29 лист. 2015

Відкрите заняття для батьків.

27.11.2015р. в ясельно-молодшій групі "Сонечко" Тетяна Григорівна Назаренко провела відкрите заняття для батьків.
1 лист. 2015

Свято Осені .

Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів, щедрими дарами.
1 жовт. 2015

Щиро вітаємо всіх працівників освіти з Вашим професійним святом!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою. Висловлюємо Вам сердечну вдячність за нелегку, але дуже почесну працю, а головніше, за ставлення до неї з любов’ю і творчою віддачею. Зичимо Вам, дорогі колеги, здоров'я, невичерпних творчих сил, щастя і натхнення!
27 вер. 2015

Свято квітів - свято краси.

Всі ми з нетерпінням чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами. А вже через місяць її господарювання ми збираємо її дарунки і проводимо свято квітів.
3 черв. 2015

День захисту дітей у "Калинці"

Перший день літа завжди співпадає з Міжнародним днем захисту дітей.
10 бер. 2015

Свято весни і мами у "Калинка"

У танку малята радо кружляли, матусь, бабусь, усіх жінок зі святом вітали.
16 лют. 2015

Зиму проводжаєм -- Весну зустрічаєм!

16.02.2015 року в ДНЗ "Любавонька" відбулися розваги до свята Стрітення. Ведуча Довбиш Р.Г. розповіла дітям чому саме так називається свято, пригадала з дітьми прикмети цього дня.
18 січ. 2015

Колядки та щедрівки ДНЗ"Калинка"

Традиція колядувати розширює та збагачує знання дітей про народні свята та виховує повагу до рідної культури, звичаїв.
30 груд. 2014

Новий рік вже на порозі!

Два дні жартів та веселощів.
21 лист. 2014

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ

З дітьми усіх вікових груп спланована робота по безпеці життєдіяльності.